HakkımızdaAsya Evim olarak SEYR LOJİSTİK (k.2004) bünyesinde faaliyetimize 2008 yılında başladık.

1976'dan beri endüstriyel taşıma sektorunde hizmete devam ederken, "evden eve"zede bir hanımefendi vesile oldu sektöre girişimize.

Hanımefendi "profesyonel, asansörlü evden eve"(!) hizmeti verdiğini iddia edenlerin ağında yaşanabilecek en büyük sıkıntıları yaşamıştı. Güveneceği bir kapı ararken de bize yönlendirilmişti... Öylece başladı evden eve taşıma sektöründeki serüvenimiz.

Özellikle 2012 bizim için önemli bir köşe taşı oldu, markalasma ve yeni hizmet sistemi kurgumuzla.... Sitemizi incelediğinizde göreceğiniz tamamiyla ozgun EV101 sistemimizle "evden eve taşıma"nın, bizim için, kitabını hazırladık ve tüm çalışanlarımızı bu eğitim çerçevesinde yetiştirdik.

Şimdi artık sizi tam anlamiyla memnun edecek bir hizmeti bizden bekleyebilirsiniz.

Vizyonumuz: "Evden Eve Taşıma" alaninda,  taşınan insanlarımızın "Yüzde yüz memnun olacağı" mükemmellikte bir hizmeti sunarak, ülkemizin her bölgesinde teşkilatlanıp, Türkiye'nin en öncü "evden eve" kuruluşu olmak.

Misyonumuz: Bağlı olduğumuz toplumun kültüründen ve değerlerinden taviz vermeden vizyonumuz ve değerlerimiz çerçevesinde işimizi en iyi şekilde yapmak; hizmet alanımızda teknolojinin imkanlarından ve kendi insan sermayemizden en iyi şekilde yararlanarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak

Doğrudan Müşteri Temsilcisi İçin:

444 3176